Všetko o dobrovoľníctve v KONEKTe

 

Každý druhý a štvrtý utorok v mesiaci budú dobrovoľníci Združenia Slatinka k dispozícii pre mladých ľudí, ktorí sa potrebujú dozvedieť viac o dobrovoľníctve a dobrovoľníckych ponukách. Od 16,00 do 18,00 nás nájdete v poradenskom centre KONEKT vo Zvolene (J. Kozáčeka 11, 3. poschodie).

Združenie Slatinka je informačným bodom pre dobrovoľníctvo v regióne Zvolena od r. 2014. Vďaka podpore z neziskovej organizácie Centrum dobrovoľníctva sa školíme, získavame informácie od iných informačných bodov, môžeme zdieľať vedomosti aj skúsenosti. Združenie Slatinka je aj vysielajúcou aj prijímajúcou organizáciou pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky v rámci programu Erasmus+. Aktuálne informácie o dobrovoľníctve a ponukách v programe Erasmus+ nájdete TU.

KONEKT – Poradenské centrum pre mladých ľudí vzniklo vďaka spolupráci mesta Zvolen, neziskovej organizácie Epic a ďalších, zhruba tridsať ľudí zo štátneho aj neziskového sektora. Mladí ľudia do 29 rokov tu nájdu informácie ohľadom vzdelávania, pracovného uplatnenia, dobrovoľníctva či štúdia v zahraničí, ale zájsť sem môžu aj keď ich zaujíma kultúrne dianie či jednoducho potrebujú poradiť. Viac informácií o programe KONEKTu nájdete na FB tu: https://www.facebook.com/konektzv

Publikácie

Aktuality