Nominujte dobrovoľníkov na ocenenie

 

Je tomu trinásť rokov, kedy sa Centrum dobrovoľníctva po prvýkrát pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrovoľníkov a dobrovoľníčok 5. decembra pustilo do oceňovania výnimočných a inšpiratívnych ľudí, ktorí nezištne pomáhajú vo svojom okolí, a robia množstvo skvelej práce dobrovoľne a zadarmo.  V roku 2010 bola pôsobnosť tohto podujatia rozšírená na celý Banskobystrický samosprávny kraj.

Nominujte vašich dobrovoľníkov a dobrovoľníčky na ocenenie SRDCE NA DLANI!

Ako na to? Vyplňte Nominačný hárok Srdce na dlani 2019. Nezabudnite poslať aj 2 fotografie nominovanej osoby alebo projektu na adresu srdcenadlani@centrumdobrovolnictva.sk.

Nominovať môžete najneskôr do 15. novembra 2019. Vašu nomináciu môžete odoslať aj poštou na adresu: Centrum dobrovoľníctva, Ružová 13, 974 11 Banská Bystrica, alebo priamo e-mailom na srdcenadlani@centrumdobrovolnictva.sk. V prípade otázok ohľadne nominácie môžete kontaktovať Centrum dobrovoľníctva na tel. čísle 0917 848 551. Nominovať môžete ako jednotlivec aj ako skupina min. 3 osôb.

Veríme, že si príležitosť na poďakovanie dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam nenecháte ujsť a prijmete zároveň aj pozvanie Centra dobrovoľníctva na trinásty ročník slávnostného odovzdávania ocenení, ktoré sa uskutoční dňa 13. decembra 2019 o 17,00Cikkerovej sieni v historickej budove Radnice na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

Partneri podujatia Srdce na dlani 2019 v Banskobystrickom kraji: Banskobystrický samosprávny kraj, Mesto Banská Bystrica, Ministerstvo školstva, vedym výskumu a športu SR, Úrad splnomocnenca vlády pre rozvoj občianskej spoločnosti, Univerzita Mateja Bela, IUVENTA – Inštitút mládeže a Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií.

Publikácie

Aktuality